Відбувся тематичний короткостроковий семінар
«Інформування громадськості про державну політику у сфері європейської інтеграції України»
для державних службовців 4-9 груп оплати праці,
на якому було розкрито такі теми:

«Основні етапи інтеграційних процесів та форми інтеграційних об’єднань в Європі. Концепції європейської інтеграції».

«Секторальне співробітництво між Україною та ЄС в рамках УА/ПВЗВТ. Запровадження спільних політик ЄС. Горизонтальні і секторальні політики, засновані на поточних пріоритетах УА/ПВЗВТ».

«Законодавче наближення. Основні вимоги щодо наближення українського законодавства до законодавства ЄС, що містяться в УА та дії, що очікуються від української влади. Категорії джерел права ЄС, яких має дотримуватися Україна».

«Поняття євроатлантичної співпраці. Основні етапи формування та принципи функціонування НАТО. Організаційно-правові основи діяльності НАТО».

«НАТО в системі міжнародної безпеки».

«Перспективи євроатлантичної інтеграції України».

 

 

Семінар провели:
Паламарчук Тетяна Петрівна – доцент кафедри глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою НАДУ при Президентові України, кандидат наук з державного управління, доцент.
Святун Олена Володимирівна – доцент кафедри порівняльного і європейського права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат юридичних наук, доцент.

Пошедін Олег Іванович – доцент кафедри глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою НАДУ при Президентові України, кандидат історичних наук, доцент.