Сьогодні 9 листопада у Київській міській адміністрації відбулося засідання круглого столу щодо забезпечення однакового і правильного застосування законодавства у сфері державної служби.

 P81109-100350Відкрили засідання круглого стілу: 

Загуменний Дмитро Миколайович – керівник апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Якубенко Олександр Степанович – начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у місті Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях.

 

Зазначенні теми для обговорення:

 

Щодо оцінювання результатів службової діяльності державних службовців (практичні поради, алгоритм проведення, новації).

Основні аспекти реформування державної служби.

Астапов Андрій Олександрович – керівник експертної групи з питань нормативного забезпечення менеджменту персоналу Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі.

Хохлова Катерина Андріївна – державний експерт  експертної групи з питань нормативного забезпечення менеджменту персоналу Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі.

Проблемні питання, що виникають при притягненні державних службовців до дисциплінарної відповідальності. Проведення службового розслідування.

Трипольський Дмитро Олегович – заступник директора Департаменту контролю та взаємодії з органами влади - начальник відділу контролю та за дотриманням законодавства про державну службу.

Деякі питання щодо:

- порядку конкурсного відбору на посади державної служби;

- порядку розроблення посадових інструкції державних службовців;

-призначення переможців конкурсу на посаду державної служби категорії «Б».

Васькин Максим Михайлович – начальник відділу контролю за реалізацією права на державну службу Департаменту контролю та взаємодії з органами влади.

Особливості присвоєння рангів державним службовцям (критерії визначення особливих досягнень, врахування спеціальних звань, дострокове присвоєння рангів).

Матвієнко Галина Іванівна – заступник директора Департаменту нормативно-правової роботи та юридичного забезпечення - начальник відділу роз'яснювальної роботи.