Розпочалося підвищення кваліфікації за двотижневою професійною програмою для державних службовців категорії «В» (вперше прийняті на державну службу).

Відкрила навчання директор Центру Гаврищук В.А., яка акцентувала увагу слухачів на необхідності системного підвищення професіоналізму, компетентності державних службовців. Запропонована. програма навчання спрямована на розвиток політико-правової, економічної, соціально-комунікативної, інформаційно-комунікаційної компетентності молодих державних службовців.

PA300530

Слухачі ознайомляться з конституційно-правовими засадами публічного управління на сучасному етапі, стратегією реформування державної служби. розглядатимуться особливості державної політики України в сфері запобігання корупції, основні аспекти Закону України «Про державну службу». Для набуття навичок та умінь заплановано ряд практичних завдань та тренінгів. До проведення занять запрошені викладачі Національної академії державного управління при Президентові України, провідних вузів столиці та практичні працівники Київської міської державної адміністрації.