-QNCirTs3gE

 

Вітаємо Вас на сторінці
«Психологічного супровіду»!

 

    Підготовлена нами інформація адресована в першу чергу державним службовцям, які проходили, проходять або планують пройти підвищення кваліфікації у нашому Центрі. Впродовж навчання слухачі мають можливість;пройти комплексну комп'ютерну діагностику, яка спрямована на дослідження  професійно важливих  особистостісних характеристик державних службовців; прослухати лекції та взяти участь в інших формах навчання з психолого-педагогічної тематики: тренінгах та практикумах, що спрямовані на підвищення професійної компетентності державних службовців.

 

   В інтерактивному форматі ми будемо знайомити Вас: із психологічною теорією та практичними технологіями, які Ви можете використати для розширення особистих і професійних можливостей, вдосконалення професійної діяльності, розуміння психічних характеристик та процесів; методиками психологічної діагностики для дослідження; особистісних якостей та характеристик; тренінгами та практикумами, що спрямовані на вдосконалення професійно важливих особливостей державного службовця.

 

   Сподіваємось, що зміст нашої сторінки буде корисним і додасть нових можливостей у Вашому особистісному та професійному зростанні.

 

  Бажаємо успіхів і дякуємо за співпрацю!