Шановні друзі, вітаємо Вас на нашій сторінці! 

 

Що таке щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»?


 Цей Конкурс є надійним інструментом реалізації новітнього напряму системи підвищення кваліфікації державних службовців, стимулом до пошуку та підтримки висококваліфікованих державних службовців України, залучення молоді до проходження державної служби, створення корпоративної культури у колективах державних службовців, позитивного іміджу державного службовця та державної служби.

  Для державного службовця Конкурс, дає можливість проявити свої найкращі фахові і моральні якості. Повсякденна праця на державній службі – складна і відповідальна. Від зусиль кожного управлінця та спеціаліста значною мірою залежить авторитет влади, чіткість і прозорість функціонування складного державного механізму, який повинен гнучко реагувати на запити суспільства, забезпечувати створення умов для досягнення високих стандартів життя громадян столиці.

  Учасники конкурсу можуть довести, що вони є фахівцями, які прийшли на службу державі за покликанням, вони відповідають високим сучасним вимогам і критеріям, є духовно багатими й високоосвіченими людьми, які віддано працюють на благо Українського народу.

 

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 
у 2018 році

 

 Переможці ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

«Любов до своєї країни – це ірраціональна річ: вона або є, або її немає. Головною для державних службовців має бути ідея служіння, яка передбачає служіння батьківщині», а також: «європейські країни успішні, бо в них є цілий клас аристократії, а аристократії без любові й без служіння батьківщині не існує.»

Тимофій Мотренко

Приєднуйтесь до кращих і Ви, візьміть участь у Конкурсі!

Доведіть собі і оточуючим, що Ви — Найкращий!

Бажаємо успіхів!

 

Конкурсні завдання

I тур

II тур

III тур