Дистанційне навчання

 

Дистанційне навчання — це сучасні технології навчання, які дозволяють підвищувати кваліфікацію працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств установ і організацій самостійно проводити свій навчальниий процес без відриву від роботи, вибрати зручний час та темп навчання.

 

Наш Центр пропонує комплекс дистанційних семінарів, тренінгів та навчання за професійною програмою державних службовців та осіб місцевого самоврядування столиці V-VII категорій посад.

 

Навчання за професійною програмою, частина семінарів, тренінгів доступні тільки для посадовців, які направляються на навчання до Центру кадровими службами структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації. По закінченню навчання та успішному тестуванні слухачі отримують свідоцтво встановленого зразку.

 

Значна частина навчальних семінарів, презентацій призначена для самостійної роботи і доступна для всіх бажаючих,рубрика "Підготовка до заміщення посади державного службовця" допоможе всім бажаючим підготовитись до конкурсу на заміщення вакантної посади та успішно пройти його, а Учаснику конкурсу "Кращий державний службовець" допоможе в підготовці до щорічного конкурсу.